Ardupilot Arduplane Pitot Airspeed Gauge Miernik Prędkości Powietrza Rury dla APM 2.5 2.6 APM2.6 Flight Controller dla RC Model Samolotu

zł71.19 zł56.95 Darmowa wysyłka

Tagi: Tanie: Ardupilot Arduplane Pitot Airspeed Gauge Miernik Prędkości Powietrza Rury dla APM 2.5 2.6 APM2.6 Flight Controller dla RC Model Samolotu, wysokiej jakości Ardupilot Arduplane Pitot Airspeed Gauge Miernik Prędkości Powietrza Rury dla APM 2.5 2.6 APM2.6 Flight Controller dla RC Model Samolotu, dostawcy Sensors z Chin.

W magazynie

Opis

  • Numer modelu: PX4 Differential Pixhawk
  • Typ: Czujnik gazu

po zainstalowaniu samoloty airspeed czujnik, dzięki wykorzystaniu pitot tube kit. zestaw zawiera dwie rury, statycznym rury (port zamknięte, z jednej strony jest wyposażony w małym otworem) i dynamiczny rury prostej rury, brak uszczelnienia). dwie rury mogą być umieszczone obok siebie. na EasyStar, potrzebujesz, aby przekazać je przez bańki przed kokpicie, dzięki czemu mogą być narażone na działanie powietrza. w celu zapewnienia, że rury stronie otworu nie jest skonfigurowany. oni powinna wynosić co najmniej 1 cm od nosa. The pitot podłączony do czujnika ciśnienia rury za rurkę silikonową. z prostej rury z krzemu wąż powinien być podłączony do górnej części portu, łokcia w miejscu niedostępnym dla połączenia do dolnej części portu. wiertła lub wyciąć otwór w pianki, the pitot rury jest wciśnięty do przodu. jeśli masz śmigła w przedniej części samolotów, dynamiczny rur musi być zainstalowany na skrzydło, lub co najmniej pod kadłuba, aby uniknąć śmigła przepływu powietrza. statyczne rura może być zainstalowany w dowolnym miejscu. sprawdzić działanie można użyć APM Planner lub innych numerycznego stacji naziemnej airspeed odczytu liczników. dmuchać w pitot rury, obserwować reakcję. Zero i małe wartość oscillations (2-3) są normalne w stacjonarne powietrza. Airspeed z pierwiastka kwadratowego ciśnienia zmian, więc w pobliżu zera ciśnienie różnica zmiany są bardzo małe, i w locie potrzebują większej zmienności, aby oszacować tempo zmian ciśnienia. jeśli widzisz, większość z nich jest 0,1, 2, a czasami wraca do 3 lub 4,, że to jest normalne. wygrywaliśmy 't zobaczyć to zmienić w locie.

pakiet

  • Rozmiar przesyłki: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
  • Typ jednostki: część
5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Ocena: 5 out of 5 (3 votes)

5
Kto Ja05 2018-04-17

Быстрая доставка, соответствует описанию!

5
Somik 02 2018-03-12

Great Seller.

5
E T 2000 2018-03-20

Посылка пришла быстро. Товар достойного качества

Dodaj opinię

Ocena