Regulacja Przysłony Zamontować Pierścień Adaptera Garnitur Dla Canon EF Górze obiektyw Do Fujifilm X-Pro1 E1 Pro Adapter + ze Statywem stojak

zł96.16 zł81.73 Darmowa wysyłka

Tagi: Tanie: Regulacja Przysłony Zamontować Pierścień Adaptera Garnitur Dla Canon EF Górze obiektyw Do Fujifilm X Pro1 E1 Pro Adapter + ze Statywem stojak, wysokiej jakości Regulacja Przysłony Zamontować Pierścień Adaptera Garnitur Dla Canon EF Górze obiektyw Do Fujifilm X-Pro1 E1 Pro Adapter + ze Statywem stojak, dostawcy Lens Adapter z Chin.

W magazynie

Opis

  • Nazwa marki: harry good

regulacja Przysłony Zamontować Pierścień Adaptera Garnitur Dla Canon EOS EF Górze obiektyw Do Fujifilm X-Pro1 E1 Pro Adapter + z Statywu stan: marka: Amopofo to jest 100% nowy i jakość jest gwarancją. górnej linii jakości, deluxe. typ: Regulacja Przysłony Obiektywu Adapter obiektyw Montaż: dla EOS EF obiektywy z mocowaniem aparat fotograficzny/Kamera Montażu: Fujifilm X-Pro1 Model: dla EOS-FX Regulacja Przysłony MPN: Nie ma Zastosowania ponadto, to jest bardzo dobrze wykonane (z mosiądzu i aluminium) adapter,, który pozwoli ci korzystać canon EF obiektywy na dla Fujifilm X-Pro1 E1 kamery. to jest rozwiązaniem przy użyciu do Canon EF obiektywy do regulacji przysłony apeture w innych kamer z zewnętrznym pierścień. nieskończoność ostrości. z zamkiem pin. Adapter Za Pomocą bardzo precyzyjnych obrabiarek CNC, wyrafinowane materiału, wysokiej intensywności, dobra stabilność pracy Amopofo obiektywu adapter pozwala na zamontowanie a Dla canon eos EF obiektywy z Mocowaniem do Fujifilm X-Pro1 Camera. oprócz dokonywania finansowe poczucie, to pozwala na korzystanie z ulubionych obiektyw całej innym aparacie platform, adapter obiektywu jest zaprojektowany, aby dopasować bezpiecznie do obiektywu, ale nadal mogą być usunięte łatwo, gdy nie jest potrzebne. ustawienia: 1. Put czerwone znaki adaptera i obiektyw kołnierz razem. 2. Włącz adaptera, aż do utrwalający kliknij w lewo. 3. Zestaw do Canon EF lens. usuwania: w celu usunięcia adapter należy włączyć adapter do ruchu wskazówek zegara. uwagi podczas korzystania z montażu adaptery, funkcja automatycznej regulacji ostrości nie działa. " nie Obiektywu " tryb może być potrzebne w niektórych modeli kamer. Expo-tryby: 1. P (program)-tryb identyczny do Av; 2. Tv (flash priorytet)-nie działa; 3. Av (priorytet membrany)-działa jak zwykle; 4. M (instrukcja)-przysłony i flash są zmieniane. niedokładności z ekspozycji definiowania jest wskazany przez expo-korekty. ten adapter nie Kompatybilny Dla Canon EF-S obiektyw. nadaje się do: obiektyw: Canon EOS EF Mocowanie Soczewki (nie Obiektywy EF-S) (to nie pasuje Canon obiektyw: EF S 10-22mm, EFS 15-85mm, EFS 17-55mm, EFS 17-85mm, EFS 18-55mm, EFS 18-200mm, EFS 55-250mm, EFS 60mm) aparat fotograficzny: Wszystkie aparaty Fujifilm FX X Góra (takich jak: X-Pro 1, X-E1, X-M1, X-A1). (nie nadaje się do S2Pro/S3Pro/S5Pro DSLR camera lub innych X-seria prosumer aparatu cyfrowego.) Diaphram sterowania jest ustawiony ręcznie. proponuję klientów, aby obrócić pierścień od 1 do 6 pierścień regulacji przysłony w adapter. jeśli poza przysłony 6, ciemny obszar będzie spowodowane na zdjęciach. pakiet zawiera: 1 x adapter do montażu obiektywu (nowy i nieużywany) 1 x Mini Statyw Stojak (nowy i nieużywany)

pakiet

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.12kg (0.26lb.)
5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Ocena: 5.00 out of 5 (1 votes)

Dodaj opinię

Ocena